Odbiór płyt HDF oraz MDF

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odbioru płyt HDF i MDF. Są to najpopularniejsze rodzaje płyt wiórowych stosowanych w przemyśle meblarskim i budowlanym. Doskonale sprawdzają się na przykład jako elementy konstrukcyjne szafek, sof czy kanap. Często wykorzystywane są również do produkcji paneli, stolarki drzwiowej czy wykończenia wnętrz. Jako niezwykle korzystna alternatywa dla naturalnego drewna zapewniają trwałość i łatwość obróbki, a także umożliwiają wykorzystanie większych ilości odpadów drewnianych w procesie produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Hojka i kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów dotyczących odbioru płyt MDF oraz HDF.

Dlaczego warto zlecić nam odbiór płyt MDF i HDF?

Nasza oferta obejmuje odbiór praktycznie wszystkich płyt MDF i HDF, jakie wykorzystywane są w meblarstwie i budownictwie. Odbierzemy, przetransportujemy oraz poddamy recyclingowi płyty o różnych rozmiarach oraz grubościach. Mogą to być płyty laminowane, malowane, foliowane i fornirowane. Prowadzimy odbiór płyt HDF i MDF zarówno w postaci nierozdrobnionej, jak i rozdrobnionej oraz nieregularnych ścinek.

Zlecając nam odbiór tego typu odpadów, możesz mieć pewność, że zostaną zutylizowane w odpowiedni sposób, a elementy, które można ponownie wykorzystać, poddane recyclingowi przy pomocy nowoczesnych technologii. Gwarantujemy również kompleksową pomoc specjalistów w tej dziedzinie, którzy są do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Punkt Partnerski PFLEIDERER

Script logo